FRANCZYZA

Franczyza 2Dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i marką. Gwarantujemy wysoką jakość i autentyczność rzemieślniczego piwa. Nie znajdziecie tu popularnych, koncernowych piw. Na naszych kranach goszczą wyłącznie sprawdzone manufaktury piwne oraz własne piwa wyrobione w naszym browarze i w kooperacjach z zaprzyjaźnionymi piwowarami.

Jeżeli jesteście zainteresowani prowadzeniem własnego pubu w swoim mieście pod marką JABEERWOCKY to zapraszamy do kontaktu. W ramach franczyzy gwarantujemy know-how, szkolenia oraz wszelką pomoc, żebyście bez zbędnego ryzyka uruchomili swoją piwną inwestycję. Możemy również zaoferować pomoc w kompletnym przystosowaniu i wyposażeniu lokalu. Możecie liczyć na wyłączność terytorialną, atrakcyjne warunki współpracy oraz ciągłe doradztwo w prowadzeniu biznesu. Przyłącz się do piwnej rewolucji! Dołącz do JabeerFamily!

Warunki:

W zależności od stanu lokalu oraz od jego wielkości i konieczności wprowadzenia w nim konkretnych zmian, potencjalny franczyzobiorca powinien wykazać się adekwatnymi możliwościami finansowymi na jego dostosowanie i wyposażenie. Zakładamy, że minimalne fundusze potrzebne na uruchomienie baru JABEERWOCKY to 200 tys. złotych, przy czym górny limit będzie zależał od zakresu remontu/dostosowania oraz jakości użytych materiałów i sprzętów. Inwestor nie musi być osobą z branży piwowarskiej, czy restauracyjnej, choć znajomość rynku piw rzemieślniczych lub obeznanie z działalnością gastronomiczną na pewno będzie dużym ułatwieniem w późniejszym funkcjonowaniu pubu. JABEERWOCKY może pomagać na każdym etapie przygotowania lokalu – od pomysłu, po wykończenie. Służymy pomocą w kwestii projektów koncepcyjnych, branżowych i wykonawczych. Jeżeli jednak osoba inwestująca w lokal ma odpowiednie możliwości skorzystania ze swoich projektantów i wykonawców, to my jesteśmy do ich dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.

Rafał Kowalczyk