Polityka prywatności, RODO

Niniejsza polityka prywatności dotyczy witryny internetowej prowadzonej przez firmę JBW Browar Sp. z o.o. (www.jabeerwocky.pl, www.jabeerwocky.com) i wyjaśnia w jaki sposób gromadzone i chronione są dane osób (użytkowników) korzystających z witryny internetowej firmy. Korzystając z naszej witryny internetowej wyrażacie Państwo jednocześnie akceptację niniejszej polityki prywatności oraz zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie z przepisami prawa oraz przedstawionymi poniżej warunkami.

Wymogi RODO


Administratorem Twoich danych osobowych jest JBW Browar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, z którą możesz skontaktować się pod adresem: Wspólna 50 lok.13 oraz adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym, korespondencji mailowej oraz w celu rezerwacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej i klientami. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub rezerwacji miejsca w pubie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie lub zagwarantować Ci rezerwację. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niezgodny z prawem, masz prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych przez administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

JBW Browar sp. z o.o. with its seat in Warsaw is the controller of your personal data. You can contact us at: Wspólna 50 lok. 13 or by sending email to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Your data will be processed in order to respond to the question included in the contact form, your email correspondence or to make a reservation. The legal ground for processing your personal data is realization of the legitimate interests pursued by the controller in form of performing communication with users of their website and clients. Your personal data shall be processed not longer than it is necessary to respond to your question or make a reservation, and then for the time that legally based claims connected with it can be made. Providing personal data is voluntary, but necessary in order to respond to your question or make the reservation. You have the right to request access to the data that concerns you, their rectification, erasure or restriction of processing them, as well as the right to object to processing your personal data, the right to data portability. If you think that we process your personal data in improper way, you have the right to lodge a complaint for your data processing by the controller with the President of the Data Protection Office.

 

Środki bezpieczeństwa

lock iconwww.jabeerwocky.pl, www.jaberwocky.com stosuje odpowiednie środki ostrożności mające na celu ochronę gromadzonych danych osobowych przed utratą, ujawnieniem oraz nieupoważnionym dostępem lub modyfikacją. Do stosowanych środków bezpieczeństwa należą m.in. środki prawne, administracyjne oraz techniczne (takie jak bariery ochronne, oprogramowanie antywirusowe i antyszpiegowskie oraz – tam gdzie jest to wymagane – technologie szyfrujące). Zastrzegamy jednak, że mimo podjętych przez nas środków mających na celu stworzenie i utrzymanie bezpiecznej oraz niezawodnej w użytkowaniu witryny, niemożliwe jest pełne zagwarantowanie poufności przekazywanych nam danych i materiałów. Jako użytkownicy Internetu muszą Państwo liczyć się z ryzykiem negatywnych skutków ewentualnych działań o charakterze przestępczym podejmowanych przez innych użytkowników.

 

 

JBW Browar Sp. z o.o.